Pro zákazníky

Galerie - Teplice

zateplení fasádyOpravy a dokončovací práce při předání zateplení galerie v Teplicích.

Objednatel: Metrostav D8

Technologie: Kontaktní zateplovací systémy

Období: 9/2013 – 5/2014

Číst dál...

Oprava schodů Filadelfie

oprava betonových schodůKompletní demontáž betonových schodů a zpětná montáž schodiště z pohledových betonů. Důraz kladen na bezpečnost při provádění prací na veřejném, frekventovaném místě – oplocení atd. a šetrné zacházení s okolní zelení, fontánou a konstrukcemi zajištění.

Období realizace: 5/2013 – 6/2013

Číst dál...

Rekonstrukce rodinného domu ve Světicích

rekonstrukce domu SvěticeKompletní rekonstrukce rodinného domu ve Světicích, která zahrnovala nejen novou fasádu, ale také bourací práce a stavební úpravy uvnitř domu. Byla vytvořen nová plochá střecha a při rekonstrukci jsme použili ocelové konstrukce.

Období realizace: 6/2013 – 9/2013

Číst dál...

Přestavba rodinného domu Vydrova, Malešice

přestavba a rozšíření rodinného domuPřestavba a rozšíření rodinného domu z 30. let v Malešicích, jeho doplnění o jednopodlažní přístavbu a vytvoření krytého stání pro dva automobily. Účelem byla očista původní stavby z 30. let, neboť byl několikrát upravován a především vlivem necitlivé rekonstrukce v 90. letech ztratil původní architektonické kvality.

Prvním krokem tedy bylo odstranění všech přístaveb a přílepků k domu tak, aby vynikl jeho původní tvar. Ten tvořil půdorysu ve tvaru písmene "T", tedy průnik dvou štíhlých obdélníků se sedlovou střechou. Nová jednopodlažní přístavba byla materiálově odlišena, uklizena v severovýchodním rohu parcely a hmotově nyní navazuje na přístavbu ze 70.let, která se díky stejnému opláštění a novému zastřešení plochou střechou stala její součástí. Z ulice je přístavba nenápadná a výškově navazuje na garáž souseda.

Číst dál...

Oprava a dokončení kontaktního zateplovacího systému sanatoria sv. Anny

rekonstrukce rodinného domku

oprava a dokončení kontaktního zateplovacího systému sanatoria sv. AnnyOprava a dokončení kontaktního zateplovacího systému na sanatoriu Sv. Anny.

Období realizace: 8/2013 – 10/2014

Služby: částěné zajištění lešení, kordinace navazujících řemesel

Provedené práce: opravy vylepeného izolantu, překotvení systému revize a dokončení armovacích vrstev, kompletní přesíťování a nové tenkovrstvé omítky

Číst dál...

Rekonstrukce rodinného domu - Ledečko

rekonstrukce zámečku Ledečko

rekonstrukce zámečku ledečkoKompletní rekonstrukce usedlosti, jejímž cílem bylo zamezit dalšímu zatékání do objektu, a tím dalšímu chátrání budovy. Investorem byl Holanďan, kterému záleželo na zachování původního rázu, vzhledu a na dochování co nejvíce původních prvků.

Období realizace: 6/2013 - 11/2013

provedené práce: rozsáhlé bourací práce, komplet výmněna krovu a střešní krytiny, provedení nové kanalizační a vodovodní sítě, včetně vrtané studny a uložení nové jímky, odvodnění objektu, zemní práce, nové rozvody elektro včetně zajištění přeložky měření, zřízení nových rozvodů topení, elektrokotle

Číst dál...

Kontakt

Sídlo firmy

JE-Art s. r. o.
V olšinách 2300/75
Strašnice
100 00 Praha 10

Provozovna

JE-Art s. r. o.
17. listopadu 181
530 02 Pardubice

 
 
facebook_page_plugin
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá