Pro zákazníky

Stavební práce

Stavební firma JE-Art s. r. o. nabízí kompletní stavební práce od základů po střechu včetně terénních úprav, návrhu a realizace zahrady. V rámci rekonstrukce zajišťujeme technické zařízení staveb (elektro, vodo, topo). V případě požadavku zákazníka zajistíme na přání pouze stavební materiál.

Vzhledem k současným technologiím ve stavebnictví je mnohdy nutné zajistit pro stavebníka komplexní službu, která spočívá v dodávce více souvisejících, na sebe navazujících technologií ( např. při rekonstrukci / zateplení fasády, je to kombinace klempířských, zámečnických prací, popř. elektro rozvodů, hromosvodů, podbití střech, atd. ).

Nabízíme ovšem i pouze dílčí dodávky, kdy si stavebník zajišťuje související a ostatní práce sám. V tomto případě dbáme na správnou koordinaci a součinnost při provádění.

Provádíme servisní a pohotovostní práce, např. zemní práce, bourací práce, práce s bedněním, tesařské práce, výměna oken a vstupních portálů, monáž sádrokartonových konstrukcí a kazetových podhledů, klempířské a zámečnické práce, realizace dřevostaveb.

SPECIALIZACE stavební firmy JE-Art

Povrchové úpravy vnějších a vnitřních konstrukcí

Používáme tyto technologie

logo weber logo baumit logo basf logo caparol

logo isover logo knauf logo fermacell

logo cembrit logo cetris

logo rigidur
 

Kontakt

Sídlo firmy

JE-Art s. r. o.
V olšinách 2300/75
Strašnice
100 00 Praha 10

Provozovna

JE-Art s. r. o.
17. listopadu 181
530 02 Pardubice

 
 
facebook_page_plugin
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá